Okulumuz Hakkında
Saksı İlkokulu
Saksı Köyü Pasinler /ERZURUM
05342353637
0
https://saksiilkokulu.meb.k12.tr
![Fotoğrafı Fotoğrafı](/meb_iys_dosyalar/25/12/712780/resimler/2024_05/k_10105954_whatsappgorsel20240510saat10.50.55_7edc6344.jpg)
VİZYON
Vizyonumuz; Her yerde ve her zaman başarılı olacak, geleceğe şimdiden hazır, 21. yüzyılın; Yaratıcı, Dünyaya uyumlu, Sorunlara çözüm getiren, Girişken, Yurtsever, Yüksek donanımlı, Üretken, Ahlaklı, Dinamik, Öğrenmeyi seven, Bireylerinin yetiştirildiği, Türkiyenin önde gelen okulları arasında olmak ve uluslararası düzeyde adını duyurmak.MİSYON
Misyonumuz; Atatürk ilke ve düşüncelerini benimsemiş, Bireysel farklılıkların önemsendiği bir ortamda, Dünyada ve Türkiyede tercih edilen, ülke geleceğine olumlu katkılarda bulunacak, Üretken, Yaratıcı, Sorumluluk sahibi, Bilimsel düşünceyi ön planda tutan beyinleri; En gelişmiş öğretim yöntemleriyle birleştirilmiş, Teknoloji destekli, Yabancı dil ağırlıklı ve Dünya merkezli eğitim ile yetiştirmektir.BAŞARILAR
0 Öğretmen :2
Öğrenci :26
Derslik :3
Kütüphane Kitap Sayısı :450
Öğretim Şekli :Tam gün.
4 SINIF BİR ARADA EĞİTİM ÖĞRETİM YAPILMAKTADIR.