YAŞASIN 23 NİSAN
![](/tema/tema/2/images/homeNavigasyon.png)
![](/meb_iys_dosyalar/25/12/712780/resimler/2022_04/k_22231837_1.jpg)
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINI OKULUMUZ TÜM ÖĞRENCİLERİYLE COŞKUYLA KUTLANDI.BUGÜN ÖĞRENCİLERİMİZİ UNUTMAYIP PİZZA KEYFİ YAŞATAN KURULUŞA VE EMEĞİ GEÇEN ÖĞRETMENLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ..
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINI OKULUMUZ TÜM ÖĞRENCİLERİYLE COŞKUYLA KUTLANDI.BUGÜN ÖĞRENCİLERİMİZİ UNUTMAYIP PİZZA KEYFİ YAŞATAN KURULUŞA VE EMEĞİ GEÇEN ÖĞRETMENLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ..
Yazdır
![Paylaş Facebook](/tema/img/sosyalmedya/facebook.png)
![Paylaş twitter](/tema/img/sosyalmedya/twitter.png)
![Paylaş google](/tema/img/sosyalmedya/google.png)
![Paylaş linkedin](/tema/img/sosyalmedya/linkedin.png)
Beğen |
0 kişi beğendi